Dzisiaj jest Czwartek, 14.12.2017

Lasy Dolnego Śląska - Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka

Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka to w większości lasy świerkowe, ze zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, ostrym klimatem, bogatą florą i fauną. To zielone płuca królewskiego miasta, po którym jak głosi legenda krążył jeździec bez głowy.Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka to w większości lasy świerkowe, ze zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, ostrym klimatem, bogatą florą i fauną. To zielone płuca królewskiego miasta, po którym jak głosi legenda krążył jeździeć bez głowy.

Lasy Dolnego Śląska - Nadleśnictwo Lubin

W zasięgu administracyjnym Nadleśnictwa Lubin znajdują się cenne złoża surowców mineralnych i funkcjonuje wielki przemysł. A jednocześnie w okół rosną przebog ....

Lasy Dolnego Śląska - Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka

Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka to w większości lasy świerkowe, ze zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, ostrym klimatem, bogatą florą i fauną. To zielone płuc ....

Lasy Dolnego Śląska - Nadleśnictwo Świeradów

Zapraszamy w Góry Izerskie. Przyjmą całym bogactwem swojej przyrody, niezmiennej, chronionej nie przed ludźmi, a dla ludzi.

Lasy Dolnego Śląska - Nadleśnictwo Milicz

Zapraszamy do odwiedzin tego niepowtarzalnego w skali Europy miejsca. Przepełnionego historią i pięknem przyrody. Lasy Milickie są bliskie z natury o każdej porze roku.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.